Коні

Ліси Львівського Опілля чудові для кінних походів. Тут є з ким піти і де навчитися цьому. Нам відомо щонайменше про 3 ранчо – Скарбова Гора, у зниклому селі Гута Щирецька, у селі Стільсько. Це дивовижне відчуття вітру, свободи і дружби з твариною.

Скарбова Гора – це справжнє ранчо. Тому господарями тут є коні. Власники ранчо роблять  все, щоб вони почувалися тут щасливими, а разом з ними і гості.

Тут можна:

  • Поїздити верхи по території ранчо
  • Виїхати на прогулянку верхи до лісу чи околиць невеликим товариством або наодинці
  • Організувати фотосесію з кіньми
  • Навчитися верховій їзді
  • Піти у кінний похід на три дні
  • Поїсти смачних бургерів з дичини і не тільки бургери
  • Орендувати ранчо для весілля, корпоративу чи інших свят

Для бронювання дат, годин катання та уточнення додаткової інформації, просимо телефонувати до адміністратора (068) 428-40-44 або пишіть у приватні повідомлення у соцмережах.

🐎🐎🐎

На ранчо Гута Щирецька ви можете навчитись їздити верхи, відпочити на свіжому повітрі, поспостерігати за тваринками на фермі, приготувати страви на мангалі чи замовити їжу заздалегідь (фірмова страва – баранчик смажений на мангалі для більшої компанії). Також ви можете зупинитись у незвичайному геокуполі-глемпінгу!
Про коней власники ранчо можуть розповідати дуже багато, ось кілька цікавих фактів:
🏇🏻Верхова їзда всебічно розвиває людину, робить її сміливою, спритною, витривалою, рішучою і винахідливою. Не дарма кажуть, що кінь, перш за все, лікує душу. Адже саме на здоров’ї душі базується і все інше.
😴Коні вміють спати стоячи, але сни бачать тільки коли лягають.
🐎У скелеті коня міститься на 18 кісток більше, ніж в скелеті людини.
🌚Коні прекрасно бачать у темряві і в них найбільші очі в порівнянні з іншими ссавцями
😓 Коні мають тонкий нюх, який здатне вловити навіть нервозність Сучасні вчені вважають, що кінні прогулянки – чудовий емоційний сплеск, розрядка від стресів.
Також на ранчо проводять екскурсії для діток: входить обід, екскурсія по ранчо, цікаві історії про місцевість, коней, прогулянка до лісового ставка, геокуполів, катання на кониках! Стосовно деталей – пишіть Ранчо Гута Щирецька!