Коворкінг

Коворкінг на селі

Якщо ви вже на цій сторінці, то не приїхати сюди буде складно:)

Коворкінг на селі  це мультифункціональний простір в селі Красів за кілометр від лісів Львівського Опілля. 

Майже 200 квадратів простору, які ми відновлювали з руїн з величезним запалом. 

Основний простір  це 100 квадратів з невеликою сценою, які ідеально підходять для конференцій, концертів, стратегічних сесій, мистецьких подій, тренінгів, кінопереглядів і навіть спортивних подій.

У час, коли немає великих подій, у цьому залі з величезними вікнами і краєвидом на ліси та височенні ялини  чудово працювати.  Ми віримо, що найліпші ідеї народжуються не в задушливих офісах без вікон:)

Поруч  ізольована кімната-переговорна. Тут можна провести нараду, попрацювати на самоті, влаштувати онлайн зустріч. 

Бібліотека

Особливо пишаємося нашою бібліотекою. Понад 500 сучасних книжок  від художніх до нон-фікшн та мотиваційних. На наш запит відгукнулося понад 100 людей, які подарували бібліотеці сучасні книжки. Їх можна читати у коворкінгу, взяти на день і піти собі до річки читати на килимку або ж відкрити собі абонемент у бібліотеці.

Сервіс

У нас, звісно, є дві вбиральні і…. навіть душ! Ми подумали, що до нас захочуть приїхати велосипедисти з роверами, припаркуватися і попрацювати. Чи відпочити:) Або ж ви влаштували нетворкінг сесію  і після ранкового літнього походу до лісу за маршрутом “Давніми буковими лісами Львівського Опілля”, перед стратегічною сесією треба освіжитися. 

Місць для паркінгу  –  більше, ніж у Львові в центрі:)

Також у нас є місце для майбутньої кухні. Поки що тут можна набрати джерельної води з крана (точнісінько, як у Норвегії) і запарити собі смачного чаю з трав. А в майбутньому  –  можна буде і салат зробити:) 

Комплекс працює весь рік. Навіть на свята, якщо треба.

Техніка та меблі

Тут є екран, проектор, фліпчарт, колонка та мікрофон. З собою треба взяти хіба листи для фліпчарту і ноутбук. 

У нас  –  30 стільців, 3 двометрових стола під вікнами, 2  –  у переговорній та один дитячий. 

Двір

Оооо, він величезний. Цього року ми плануємо закинуту будівлю поруч перетворити на літню терасу. Але поки цього не сталося  –  можна насолоджуватися теплом у нашому великому і затишному дворі на солом’яних тюках.

Які умови?

Якщо ви хочете провести у нас подію, ви допомагаєте нам відкривати нові гуртки для дітей, купувати нові книжки та втілювати всі мрії, про які писали вище. Оплата проводиться офіційно, відповідно до затвердженого переліку платних послуг, на спеціальний рахунок установи, за перерахунком. Виручені кошти можуть бути скеровані виключно на діяльність коворкінгу. 

Забронювати

Написати нам –  на сторінку коворкінгу

або скориставшись формою і Забронювати

Як ми це зробили?

Ця будівля  –  торговий центр, який збудували за радянських часів. То був продуктовий і промтоварний магазин і називався він Зубра, як і називається річка, яка тече поруч. 

У селі діяв польський народний дім, де були танці, гуртки та бібліотека. Дерев’яна споруда розвалилася, тож вирішили перенести будинок культури сюди. Однак він останні 10 років не працював. Аж поки ми не придумали перетворити його на сучасний мультифункціональний простір. Який призначений не тільки для місцевих мешканців, а й для усіх, хто захоче тут працювати. 

У співпраці з Тростянецькою ОТГ та громадою ми перемогли у конкурсі мікропроєктів ЛОДА, нас підтримало понад 100 дивовижних людей та компаній, а також ми перемогли у спільному проєкті Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Посилене партнерство для сталого розвитку. За ці кошти ми відновили будівлю, закупили меблі. У нас попереду ще багато роботи. І тому ваша підтримка дуже цінна!

Контакти

Керівник: Галина Сіканів 068 012 09 18 
Село Красів, вул. Шкільна 

Як до нас доїхати

На ровері

Нашими селами ідеально мандрувати роверами. Доїхати зі Львова зручно трасою, або залізницею і вийти у селах

Літаком

Найближчий аеропорт – у Львові 

Автомобілем

Львівське Опілля оточене такими шляхами: траса міжнародного значення Київ-Чоп (ділянка Е471) та дорога Н09, яка проходить повз Бібрку. Час мандрівки зі Львова – близько 20 хв.

Залізницею

Найближча залізнична станція – у Львові

Автобусом

Від KingCross – автобуси у сторону Стрия