Старовікові ліси, кургани, зниклі села

Пригода у Львівському Опіллі
Пішохідна мандрівка вихідного дня 

Маршрут: Красів-Медзяки-Гутиська-Лопушна
Протяжність: 25 км
Тривалість: 7 годин

Півгодини автом від Львова. А там – пагорби, праліси, зниклі села, зруйновані костели серед лісу, доісторичні кургани, джерела і озера, колишні німецькі поселення.

Маршрут протяжністю 25 км починаємо в селі Красів. Місцева господиня, яка спече найліпший у світі пляцок з локальних фруктів та зварить компоту — чекатиме на своєму ґанку.

Далі ми помандруємо буковими лісами через зниклий маєток депутата автро-угорського сейму до природного ландшафтного парку “Стільське Горбогір’я”. Далі – лісові озера, преродне джерело, де можна напитися свіжої води, зниклі села – Медзяки та Гутиська, де збереглись залишки  костелу, садів та цвинтаря у хащах.

Маршрут простягається через мисливські угіддя, тож час від часу ви зустрічаєте місця годівлі для тварин, можете зустріти і самих тварин  –   здебільшого зайців, косуль та кабанів. Далі йдемо вздовж могильника з 6 курганів, який датують кінцем ІІІ-ІІ тисячоліття до н.е.

Посередині маршруту – обід на вогні від Остапа Луня, власника ранчо “Скарбова Гора”. Він прийде верхи на коні. А тому від Гутиська і до села Лопушна можна буде покататись на одному з коників, які супроводжуватимуть нас до нашої кінцевої точки маршруту “Скарбової Гори”. На гостьовому ранчо – неймовірні краєвиди, смачна їжа.

Обов’язково беріть зручний туристичний одяг відповідно до погоди та по-можливості трекінгове взуття.

Вартість туру: 800 грн з ос. 15% від вартості туру донатимо на ЗСУ

У вартість туру включено:
– трансфер Львів-Красів, Лопушна-Львів,
– безалкогольний велкам дрінк та запашний пиріг в с. Красів,
– професійний супровід гіда,
– смачний обід у зниклих селах,
– прогулянка на конях до ранчо “Скарбова Гора”

Місце зустрічі у Львові: біля головного входу в ТРЦ King Cross Leopolis (с.Сокільники, вул. Стрийська, 30)

Контакти: 063 457 10 00 Юлія
[email protected]