Карпатська Діброва

«Карпатська діброва» –  це кемпінг з затишними дерев’яними будиночками де Ви зможете відпочити від міського натовпу. Кемпінг у горах – ідеальне місце для проведення різдвяних і новорічних свят компанією подалі від міста. Тільки уявіть — гори, затишний дерев’яний будиночок і Ваші близькі люди.

Двоповерховий будиночок обладнаний індивідуальним опаленням, розрахований на 5 чоловік. Всередині кожного будиночка є телевізор (супутникове та smart телебачення), холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, селянська піч (на дровах), посуд, гаряча вода, холодна вода, душ, туалет, безкоштовний Інтернет – WiFi покриття, рушники і постільна білизна.Для кожного будиночка пірс на воді для рибалки із столом та лавками.

Також на території кемпінгу:
бенкетний зал, альтанки на воді, альтанки – скляні веранди, сауни, спортивна рибалка, печі – мангали, приготування м’ясних страв та овочів на тондирі (печі для приготування їжі яка поширена на Кавказі та в Середній Азії), оренда мангалів, дрова для приготування шашликів.

Додаткові зручності: 
діє спортивний майданчик, дитячий майданчик, волейбольна та футбольна площадка, качелі, бадмінтон, відпочинкова зона з двома басейнами круглої форми для дорослих, одним для дітей, безкоштовний Інтернет – WiFi покриття по всій території кемпінгу, безкоштовна охоронювана автостоянка.

ВАРТІСТЬ

Котедж

Вихідні дні (з П’ятниці до Неділі)
1 доба проживання в будиночку – 1800 грн.
2 доба проживання в будиночку – 1500 грн.
кожна наступна доба – 1300 грн.

Будні дні (з Понеділка до Четверга)
1 доба проживання в будиночку – 1500 грн.
2 доба проживання в будиночку – 1300 грн.

Рибацький будинок (без гарячої води)

Вихідні дні (з П’ятниці до Неділі)
1 доба проживання в будиночку – 1500 грн.
кожна наступна доба – 1200 грн.

Будні дні (з Понеділка до Четверга)
1 доба проживання в будиночку – 1300 грн.
2 доба проживання в будиночку – 1200 грн.

Львівська обл., Миколаївський р-н, с. Дуброва, вул.Відпочинкова, 7

+ 3 (098) 777 41 05
+ 3 (097) 479 43 58 
+ 3 (098) 482 27 12